Červenec 2017

leave me a msg | メッセージ

31. července 2017 v 13:37
Pokud mi chcete poslat vzkaz, nebo se na něco zeptat, máte prostor zde. Budu se snažit vám co nejdříve odpovědět.

Výsledek obrázku pro anime msg tumblr

who the hell I am | 誰です

31. července 2017 v 12:23 | Yune ゆね
Vítám tě, velevážený cizinče. Moje jméno je Yune a jsem tu královnou. Aspoň někde, lel. Na úvod bych o sobě řekla asi to, že je mi osmnáct, žiju na Moravě a fakt je tu internet. Hm, mám ráda pandy, moje oblíbená barva je indigo a pokud nevypiju po ránu kafe, umím být nejvíc nepříjemnej člověk na světě.

Ať už věříš v posvátné umění zodiac signs, či ne, jsem typický kozoroh. Pro ty méně zasvěcené, prostě si přečtěte charakteristiku znamení, je tam všechno, fakt. Taková malá encyklopedie o mně na jedné stránce.

Výsledek obrázku pro bass guitar tumblrI hate a lot of things, and I don't particularly like anything. Fajn, pár věcí se najde. Jak už jsem říkala předtím, mám ráda pandy, indigo a kafe. Další podstatnou částí je u mě hudba. Poslouchám téměř všechno (kromě rapu, kterej se ani za hudbu považovat nedá, kill me), ale preferuju rock. Moje oblíbené kapely jsou Arctic Monkeys, Our Last Night, Imagine Dragons a spousta kapel s podobnou hudbou. Ráda koukám na seriály a anime, nebo čtu. Jo a taky mám ráda hortenzie.

Výsledek obrázku pro hydrangea tumblr

najdeš mě i tady:
Výsledek obrázku pro myanimelist icon Výsledek obrázku pro photobucket